Netsprint to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowych technologii. Specjalizujemy się w rozwiązaniach technologicznych wspierających marketing internetowy.
EN

Artur Banach – Prezes Zarządu Netsprint

Artur BanachW Netsprint pracuje od 2001 roku. W 2003 r. objął stanowisko Prezesa Zarządu spółki. W latach 2000-2001 współpracował z inkubatorem internetowym e-Katalyst. Wcześniej pracował w dziale Tax and Legal Services w PriceWaterhouseCoopers w Los Angeles, a także uczestniczył w projekcie w firmie konsultingowej Central Europe Trust w Warszawie. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Artur Banach lubi podróże – zwiedził m.in. Chiny, Rosję, Maroko, Peru, Boliwię, Argentynę i Brazylię. Jego hobby to również sport i dobre kino - jest założycielem DKF Overground.


Renata Bardecka – Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Finansowy

Renata BardeckaZ Finansami związana od zawsze. Pierwsze doświadczenia zdobywała w KPMG na początku lat 90-tych. Następnie obejmowała stanowiska Dyrektora Finansowego w międzynarodowych firmach United Distillers (Diageo) i Boots Healhcare, w której gdzie również pełniła rolę Dyrektora Generalnego. Kolejne 9 lat spędziła w mediach w Grupie Eurozet pełniąc funkcję CFO oraz Zastępcy Dyrektora Generalnego.

Do Netsprint, jako CFO i Wiceprezes Zarządu dołączyła w sierpniu 2015 roku.

Renata jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, posiada również dyplom ACCA. Prywatnie pasjonują ja fotografia, podróże i dobra kuchnia.


Jarek Dmowski – Przewodniczący Rady Nadzorczej Grupy Netsprint

Jarek Dmowski Jarek Dmowski od 16 lat doradza największym przedsiębiorstwom w Polsce i za granicą. Doradzał przedsiębiorstwom w obszarach m. in. strategii, ekspansji rynkowej, transakcji fuzji i przejęć, integracji, reorganizacji, restrukturyzacji, optymalizacji sprzedaży i obsługi klienta. Pracował z firmami w Polsce i m.in. w Niemczech, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i krajach regionu Europy Centralnej w sektorach nowych technologii, energetycznym, przemysłowym oraz finansowym.

W Grupie Netsprint od 2016 roku.


 
 

Przemysław Bartkowiak – Chief Revenue Officer Grupy Netsprint

Przemysław Bartkowiak Przemysław Bartkowiak odpowiada za realizację strategii sprzedaży w całej Grupie Netsprint.

W Grupie Netsprint od 2016 roku. Wcześniej przez 11 lat związany z Agorą SA, w której przez 5 lat jako Chief Revenue Officer był odpowiedzialny za przychody Segmentu Internet. Wielokrotny prelegent konferencji branżowych, w latach 2008-2011 członek Rady Nadzorczej IAB Polska.

Rocznik ‘71. Pasjonuje go windsurfing i narciarstwo alpejskie. Jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Szczecińskiej i uczestnikiem programu Management ™ w ICAN/Harvard Institute.


Netsprint S.A.
al. Solidarności 74a
00-145 Warszawa
nasze marki: