Netsprint to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowych technologii. Specjalizujemy się w rozwiązaniach technologicznych wspierających marketing internetowy.
EN

Jarek Dmowski – p.o. Prezesa Netsprint

Jarek DmowskiJarek Dmowski od 16 lat doradza największym przedsiębiorstwom w Polsce i za granicą. Doradzał przedsiębiorstwom w obszarach m. in. strategii, ekspansji rynkowej, transakcji fuzji i przejęć, integracji, reorganizacji, restrukturyzacji, optymalizacji sprzedaży i obsługi klienta. Pracował z firmami w Polsce i m.in. w Niemczech, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i krajach regionu Europy Centralnej w sektorach nowych technologii, energetycznym, przemysłowym oraz finansowym.

W Grupie Netsprint od 2016 roku.Przemysław Bartkowiak – Chief Revenue Officer Grupy Netsprint / Netsprint i Członek Zarządu

Przemysław BartkowiakPrzemysław Bartkowiak odpowiada za realizację strategii sprzedaży w całej Grupie Netsprint.

W Grupie Netsprint od 2016 roku. Wcześniej przez 11 lat związany z Agorą SA, w której przez 5 lat jako Chief Revenue Officer był odpowiedzialny za przychody Segmentu Internet. Wielokrotny prelegent konferencji branżowych, w latach 2008-2011 członek Rady Nadzorczej IAB Polska. Rocznik ‘71. Pasjonuje go windsurfing i narciarstwo alpejskie. Jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Szczecińskiej i uczestnikiem programu Management ™ w ICAN/Harvard Institute.

Wojciech Sadowski – Dyrektor Finansowy i Członek Zarządu

Wojciech SadowskiWojciech posiada ponad 10 lat doświadczenia w obszarze finansów. Przed dołączeniem do Grupy Netsprint pełnił rolę Dyrektora Finansowego w spółce telekomunikacyjnej Benestra na Słowacji a także w spółkach sektora medycznego i telekomunikacyjnego w Polsce.

Do Netsprint, jako CFO i Członek Zarządu dołączył w marcu 2017 roku.

Wcześniej pracował w ING Bank, GTS CE oraz funduszu Innova Capital. Jest absolwentem kierunku Finanse i Bankowość Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

 

Netsprint S.A.
Budynek Focus wejście „C”
al. Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa
nasze marki: