Netsprint to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowych technologii. Specjalizujemy się w rozwiązaniach technologicznych wspierających marketing internetowy.
EN

Artur Banach – Prezes Zarządu Netsprint

Artur BanachW Netsprint pracuje od 2001 roku. W 2003 r. objął stanowisko Prezesa Zarządu spółki. W latach 2000-2001 współpracował z inkubatorem internetowym e-Katalyst. Wcześniej pracował w dziale Tax and Legal Services w PriceWaterhouseCoopers w Los Angeles, a także uczestniczył w projekcie w firmie konsultingowej Central Europe Trust w Warszawie. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Artur Banach lubi podróże – zwiedził m.in. Chiny, Rosję, Maroko, Peru, Boliwię, Argentynę i Brazylię. Jego hobby to również sport i dobre kino - jest założycielem DKF Overground.


Wojciech Sadowski – Dyrektor Finansowy i Członek Zarządu

Wojciech SadowskiWojciech posiada ponad 10 lat doświadczenia w obszarze finansów. Przed dołączeniem do Grupy Netsprint pełnił rolę Dyrektora Finansowego w spółce telekomunikacyjnej Benestra na Słowacji a także w spółkach sektora medycznego i telekomunikacyjnego w Polsce.

Do Netsprint, jako CFO i Członek Zarządu dołączył w marcu 2017 roku.

Wcześniej pracował w ING Bank, GTS CE oraz funduszu Innova Capital. Jest absolwentem kierunku Finanse i Bankowość Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.


Jarek Dmowski – Przewodniczący Rady Nadzorczej Grupy Netsprint

Jarek Dmowski Jarek Dmowski od 16 lat doradza największym przedsiębiorstwom w Polsce i za granicą. Doradzał przedsiębiorstwom w obszarach m. in. strategii, ekspansji rynkowej, transakcji fuzji i przejęć, integracji, reorganizacji, restrukturyzacji, optymalizacji sprzedaży i obsługi klienta. Pracował z firmami w Polsce i m.in. w Niemczech, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i krajach regionu Europy Centralnej w sektorach nowych technologii, energetycznym, przemysłowym oraz finansowym.

W Grupie Netsprint od 2016 roku.


 
 

Przemysław Bartkowiak – Chief Revenue Officer Grupy Netsprint

Przemysław Bartkowiak Przemysław Bartkowiak odpowiada za realizację strategii sprzedaży w całej Grupie Netsprint.

W Grupie Netsprint od 2016 roku. Wcześniej przez 11 lat związany z Agorą SA, w której przez 5 lat jako Chief Revenue Officer był odpowiedzialny za przychody Segmentu Internet. Wielokrotny prelegent konferencji branżowych, w latach 2008-2011 członek Rady Nadzorczej IAB Polska.

Rocznik ‘71. Pasjonuje go windsurfing i narciarstwo alpejskie. Jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Szczecińskiej i uczestnikiem programu Management ™ w ICAN/Harvard Institute.


Netsprint S.A.
Budynek Focus wejście „C”
al. Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa
nasze marki: