Netsprint to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowych technologii. Specjalizujemy się w rozwiązaniach technologicznych wspierających marketing internetowy.
EN

„W roli głównej PZPN” – raport NewsPoint

02.12.2011

Można powiedzieć, że październik oraz listopad 2011 upłynęły pod znakiem PZPN… Zaczęło się od orzełka na koszulkach reprezentacji Polki, a raczej jego braku, potem pojawiło się tajemnicze nagranie z prezesem Lato w roli głównej oskarżonym o korupcję, wybuchła afera i szum w mediach z tym związany, co z kolei pociągnęło za sobą decyzję o odwołaniu sekretarza generalnego PZPN.

więcej..

Apple Polska kontra Samsung na Facebooku

28.11.2011

Wszystko zaczęło się od niezwykle popularnej reklamy Samsunga Galaxy (w ciągu dwóch dni w internecie obejrzało ją ok. 1,5 mln osób), w której pojawia się ironia na temat Apple. Niestety nie wszyscy odebrali tę reklamę jako śmieszną…

więcej..

Orzeł wraca do biało-czerwonych – raport NewsPoint

24.11.2011

Wielkie rozczarowanie ogarnęło świat fanów piłki nożnej 8 listopada, kiedy piłkarze reprezentacji Polski zaprezentowali swoje nowe stroje…na których zamiast godła naszego narodu pojawiło się logo PZPN.

więcej..

ContentStream – nowy sposób na zwiększenie dochodów z witryny od NetSprint.pl

16.11.2011

NetSprint.pl, dostawca rozwiązań z obszaru wyszukiwania i reklamy kontekstowej wprowadza na rynek unikalne w skali europejskiej rozwiązanie dla wydawców serwisów internetowych – ContentStream. To nowe narzędzie marketingu online stwarza alternatywne w stosunku do Googla i Facebooka możliwości pozyskiwania nowych użytkowników dla serwisów kontentowych.

więcej..

„7 lat pozbawienia wolności dla Julii Tymoszenko” – raport NewsPoint

27.10.2011

Sprawa Julii Tymoszenko wywołała lawinę komentarzy w polskim internecie. Specjaliści NewsPoint przygotowali raport na temat reakcji internautów na wyrok skazujący byłą premier Ukrainy.

więcej..

„Kto będzie rządził?”

13.10.2011

Dzisiaj znamy już odpowiedź na to pytanie – PKW podała oficjalne wyniki niedzielnych wyborów. Specjaliści NewsPoint przyjrzeli się, jakim zainteresowaniem temat wyborów cieszył się w sieci.

więcej..

InternetBeta woli Twittera?

10.10.2011

Świat Internetu jest ogromny, skupia w sobie wiele środowisk, tak więc nie lada wyczynem jest zorganizowanie wydarzenia sprowadzającego ludzi z różnych środowisk jednej branży w jedno miejsce w jednym czasie. Jest jednak w Polsce osoba, której się to udaje: Mateusz Tułecki, który już po raz trzeci zorganizował konferencję InternetBeta określaną mianem jednej z największych imprez w branży internetowej. Natomiast specjaliści NewsPoint po raz drugi postanowili sprawdzić jak internauci skomentowali oraz odebrali to wydarzenie. Analiza objęła publikacje zawierające wzmiankę o InternetBeta pochodzące z portali i social media monitorowanych przez NewsPoint, a także NewsPoint Social Media w dniach 01 września 2011 r. – 23 września 2011 r.

więcej..

„Człowiek, który zmienił świat IT”

07.10.2011

„Geniusz, wizjoner, mentor, niesamowity człowiek, silny, charyzmatyczny, przyjaciel” – to tylko niektóre z określeń twórcy i przywódcy Apple’a. Steve Jobs zmarł 5 października 2011 w Kalifornii, w wieku 56 lat.

więcej..

NetSprint.pl dostarcza rozwiązanie adserwerowe dla NK

15.09.2011

NK w oparciu o platformę adserwerową od NetSprint.pl wprowadza nowy produkt reklamowy, który pozwoli klientom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw wykorzystać potencjał społeczności internetowych. Bardzo prosty mechanizm zakupu reklamy oraz jasne kryteria targetowania, a także czytelny model rozliczeń – to tylko niektóre z opcji dostępnych na platformie reklamowej przygotowanej dla NK przez NetSprint.pl. W ramach umowy o współpracy NK i NetSprint.pl reklamodawcy Adkontekst będą również mogli emitować swoje kampanie na powierzchni reklamowej nk.pl.

więcej..

Nowe medialne wdrożenie NetSprint.pl – szybsze wyszukiwanie w serwisie Chip.pl

06.09.2011

NetSprint wdrożył swoje rozwiązanie wyszukiwawcze Information Access Platform u kolejnego dużego wydawcy. Tym razem jest to grupa wydawnicza Hubert Burda Media. Projekt obejmuje wdrożenie rozwiązania na polskich i zagranicznych serwisach należących do tego koncernu. Pierwszym serwisem, który udostępnił już nową wyszukiwarkę jest www.chip.pl.

więcej..
Netsprint S.A.
al. Solidarności 74a
00-145 Warszawa
nasze marki: