Netsprint to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowych technologii. Specjalizujemy się w rozwiązaniach technologicznych wspierających marketing internetowy.
EN

Sieć reklamy kontekstowej Adkontekst aktualizuje w swojej ofercie specyfikację produktu reklamowego Adkontekst Exclusive. Dopuszczalne rozmiary grafik zostały zwiększone do wymiaru 240 x 120 pikseli. Wraz z tą zmianą w ręce reklamodawców trafia także kolejny graficzno-tekstowy wariant produktu należący do linii Adkontekst Exclusive.

W nowej odsłonie Adkontekst Exclusive do tekstu reklamowego możliwe jest dodanie znacznie większych grafik: 240 x 120 pikseli lub 125 x 125 pikseli. Specyfikacja tekstu reklamowego pozostaje bez zmian (25 znaków na tytuł, 70 na opis). Tak przygotowane wizualizacje są bardziej zauważalne a także częściej klikalne, co potwierdzają przeprowadzone testy A/B. Dodatkowo większa powierzchnia graficzna w formie reklamowej pozwala na większą kreatywność i elastyczność przy przygotowywaniu koncepcji kreacji.

Adkontekst Exclusive - nowa odsłona

Nowe kreacje linii Adkontekst Exclusive będą emitowane na stronach serwisów partnerskich we wszystkich placementach reklamowych, także w kanałach intextowych. W ofercie pozostają wszystkie wcześniejsze formaty, zmianie nie uległy także ceny za kliknięcie.

Lifiting specyfikacji Adkontekst Exclusive to kolejny krok w realizacji strategii, mającej na celu uatrakcyjnienie oferty zarówno dla reklamodawców, jak i wydawców sieci Adkontekst. Po wprowadzeniu na rynek dużych layerowych formatów Adkontekst Flash Large przyszedł czas na modyfikację specyfikacji produktów linii Adkontekst Exclusive, które były jednymi z pierwszych produktów tekstowo-graficznych emitowanych w sieci Adkontekst.

Wprowadzeniu nowych form towarzyszy promocja pod hasłem „Nowy Exclusive w Adkontekst” adresowana zarówno do nowych, jak i dotychczasowych klientów sieci.

Każdy z klientów może w prosty sposób rozpocząć korzystanie z nowych wariantów wizualizacji Exclusive. Wystarczy w Panelu Klienta kliknąć przycisk "dodaj wizualizację", wprowadzić tekst reklamowy i dodać element graficzny. Grafika może pochodzić z własnych zasobów klienta lub z bazy obrazków udostępnianej przez Konsultantów Biura Reklamy Adkontekst.
 

Dodatkowe materiały do pobrania:

AdkExcl-ultrabook-techtrendy
AdkExcl-artresan-poradniklek
AdkExcl-infiniti-auto-com-pl
AdkExcl-nissan-wp
AdkExcl-panel
AdkExcl-suzuki-autocentrum
Netsprint S.A.
Budynek Focus wejście „C”
al. Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa
nasze marki: