Netsprint to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowych technologii. Specjalizujemy się w rozwiązaniach technologicznych wspierających marketing internetowy.
EN

Sieć reklamy kontekstowej Adkontekst wprowadziła do swojej oferty nowy produkt reklamowy. Adkontekst Image to połączenie grafiki i tekstu, które pozwala znacznie wzmocnić skuteczność przekazu reklamowego.

Adkontekst Image to kolejny krok w realizacji strategii, mającej na celu uatrakcyjnienie oferty zarówno dla reklamodawców, jak i wydawców sieci Adkontekst. Po wprowadzeniu różnych form reklam intekstowych emitowanych na osobnej warstwie graficznej w serwisie (tekst, grafika, animacja), sieć skoncentrowała się na rozwoju oferty, w tym produktów reklamowych emitowanych w boksach na serwisach partnerskich.

Przykład Adkontekst Image Przykład Adkontekst Image

Wzbogacenie tekstu reklamowego o atrakcyjny element graficzny związany z tematyką reklamy (72x60 pikseli) pozwala na wzmocnienie przekazu reklamowego: silniejsze zwrócenie uwagi użytkownika na reklamę oraz zachętę do zapoznania się z tekstem kreacji. W efekcie internauci po kliknięciu w reklamę spędzają więcej czasu na stronie reklamodawcy i większy odsetek z nich zachowuje się zgodnie z oczekiwaniami reklamodawcy.

Skorzystanie z nowej formy reklamowej pozwala zatem reklamodawcom jeszcze lepiej realizować cele marketingowe za pomocą reklamy kontekstowej.

Poprzez wdrożenie nowego, atrakcyjnego wizualnie produktu na swoich serwisach, wydawcy mają szansę na zwiększenie swoich przychodów. Przykuwające uwagę elementy reklamowe sprawiają, że wzrasta klikalność, co pozwala na jeszcze bardziej efektywne wykorzystanie powierzchni reklamowej i przyciągnięcie na swoje strony nowych reklamodawców.

Reklamy Adkontekst Image będą emitowane na stronach serwisów partnerskich w placementach reklamowych 750x100, 300x250 i 160x600. (z wyłączeniem form intekstowych, w których występują podobne formy typu Exclusive).

Klient może samodzielnie dodać reklamę z poziomu panelu klienta Adkontekst. Element graficzny do form Adkontekst Image można pobrać z własnych zasobów graficznych lub też skorzystać z bazy obrazków udostępnianej przez Konsultantów Biura Reklamy Adkontekst.

Dodatkowo, sieć Adkontekst zdecydowała się nie podnosić ceny minimalnej za kliknięcie, w wyniku czego CPC za Adkontekst Image jest dokładnie na tym samym poziomie jak w przypadku boksów tekstowych.

Każdy z dotychczasowych klientów sieci reklamowej Adkontekst może w prosty sposób rozpocząć korzystanie z nowego produktu reklamowego. Wystarczy kliknąć opcję „dodaj wizualizację” z poziomu Panelu Klienta: wprowadzić tekst reklamowy i dodać element graficzny.

Z okazji wprowadzenia na rynek Adkontekst Image uruchomiona została promocja, która z pewnością zachęci zarówno nowych, jak i obecnych reklamodawców do wykorzystania tej formy reklamy w swojej strategii marketingowej. Każdy z klientów, kto zdecyduje się na wykorzystanie Adkontekst Image, oprócz cennikowych rabatów otrzyma dodatkowy 15% bonus.

Netsprint S.A.
Budynek Focus wejście „C”
al. Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa
nasze marki: