Netsprint to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowych technologii. Specjalizujemy się w rozwiązaniach technologicznych wspierających marketing internetowy.
EN

Adsearch.pl – sieć reklamy kontekstowej INTERIA.PL, stworzona przy współpracy technologicznej z NetSprint.pl - przeprowadziła upgrade systemu opartego na autorskim oprogramowaniu nsContext, który od 2010 roku obsługuje emisję oraz sprzedaż reklamy kontekstowej w serwisach należących do grupy INTERIA.PL. Nowa wersja systemu umożliwia łatwiejsze i skuteczniejsze planowanie oraz zarządzanie kampaniami kontekstowymi. Została również wzbogacona o nowe, atrakcyjne formaty reklamowe: AdAvatar i AdImage.

Adsearch

Na poziomie technologicznym, system wyposażony został w mechanizmy ulepszające emisję reklam, co przekłada się na wyższą skuteczność kampanii emitowanych w sieci.

W nowej wersji reklamodawcy zyskują dodatkowo możliwość prowadzenia działań w oparciu o model stałego cpc, dzięki czemu mogą je łatwiej, wygodniej i pewniej planować. Od samego początku dostępny jest także model max cpc, w którym reklamodawcy deklarują maksymalną stawkę, jaką skłonni są zapłacić za kliknięcie w reklamę.

Do dyspozycji reklamodawców oddane zostały ponadto dwa nowe, atrakcyjne formaty reklamowe, które doskonale sprawdzą się w kampaniach efektywnościowych: AdAvatar i AdImage. AdAvatar - to reklama intekstowa, zawierająca tekst i awatar (element graficzny o wymiarach 72x60 px), powiązana ze słowem kluczowym i aktywowana po najechaniu na nie kursorem myszy. AdImage - to reklama zawierająca tekst i awatar, emitowana pod artykułem powiązanym z nią kontekstowo. Element graficzny wzbogaca formę komunikatu reklamowego, dzięki czemu cieszy się on większym zainteresowaniem użytkowników.

Podobnie jak pozostałe dostępne wcześniej formy, AdAvatar i AdImage są reklamami nieinwazyjnymi i charakteryzują się pozytywnym odbiorem internautów. AdAvatar i AdImage emitowane będą we wszystkich najważniejszych serwisach należących do grupy INTERIA.PL, m.in.: Fakty, Biznes, Motoryzacja, Nowe technologie, Turystyka, Uroda, Świat Seriali, Polska Lokalna.

W postaci reklam tekstowych z awatarem wyświetlane będą także reklamy pochodzące z bazy Adkontekst, stanowiąc uzupełnienie dla bezpośrednich reklamodawców Adserach.pl.

W całej sieci wprowadzono także nowy, interesujący wygląd dymków wszystkich formatów reklam intekstowych, które aktywowane są przez internautę, po najechaniu kursorem myszy na wyróżnione w tekście słowo.

Netsprint S.A.
Budynek Focus wejście „C”
al. Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa
nasze marki: