Netsprint to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowych technologii. Specjalizujemy się w rozwiązaniach technologicznych wspierających marketing internetowy.
EN

Netsprint, firma specjalizująca się w marketingu technologicznym, zmieniła strukturę organizacyjną. W firmie wydzielono 3 piony: Sprzedaży, Rozwoju Biznesu i Produkcji. Ze zmianą wiązały się nominacje i awanse w poszczególnych pionach.

Artur Karda Dyrektorem marketingu i PR został Artur Karda, związany z Netsprint od 2010 roku (dotychczas w Radzie Nadzorczej). Odpowiada za tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej i public relations oraz budowanie pozytywnych doświadczeń użytkowników i klientów. Artur Karda od 1991 roku pracuje w branży medialnej - wcześniej był m.in. zastępcą redaktora naczelnego Nowej Trybuny Opolskiej i członkiem zespołu ds. innowacji w brytyjskim koncernie medialnym Mecom Group. W Mediach Regionalnych odpowiadał za strategię internetową firmy. Od kilku lat prowadzi spółkę doradczo-szkoleniową Karda Media. Ukończył politologię i nauki społeczne, a podyplomowo: psychologię społeczną, szkołę trenerów biznesu i studia user experience design.

W ramach Działu Sprzedaży Netsprinta wyodrębniono nowe zespoły odpowiadające za poszczególne aspekty procesu sprzedaży i realizacji kampanii reklamowych: sprzedaż bezpośrednią, zarządzanie kampaniami, współpracę z agencjami i sprzedaż w modelu RTB (usługa Adfocus).

Mariola PałczyńskaMariola Pałczyńska została kierownikiem Działu Realizacji Kampanii Reklamowych w ramach sieci Adkontekst i ContentStream (Head of Campaign Management). Zarządza grupą traffic i campaign managerów. Mariola wraz z zespołem kompleksowo odpowiada za przygotowanie i realizację kampanii reklamowych zlecanych przez klientów bezpośrednich i agencyjnych w sieciach Adkontekst i ContentStream. Dział Realizacji Kampanii pod jej kierownictwem koncentruje się na zrealizowaniu postawionych przez klientów celów reklamowych przy wykorzystaniu całej gamy narzędzi reklamowych od Netsprint (reklama kontekstowa, behawioralna, retargeting spersonalizowany, audience buying, zaawansowane raportowanie).

Mariola Pałczyńska zdobywała doświadczenie prowadząc projekty reklamowe m.in. dla klientów Allegro, Wiedza i Praktyka, Cosinus, Grupa PGD, Rzeczpospolita i wielu innych. Jest związana z Netsprint od 2009 roku. Wcześniej pracowała Eniro oraz Polbank EFG (obecnie Raiffeisen Polbank). Ukończyła studia z zakresu marketingu i zarządzania w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi.

Wydzielenie zespołu specjalizującego się w zarządzaniu i optymalizacji kampanii to krok w bardzo dobrą stronę. Już dzisiaj zbieramy wiele pozytywnych opinii od naszych klientów, których wspieramy w realizacji ich celów reklamowych, m.in. w obszarze analityki internetowej, monitoringu kampanii oraz optymalizacji jej struktury i targetowania – komentuje Łukasz Duda, Chief Revenue Officer Netsprint.

Mariusz MikaMariusz Mika, związany z Netsprint od 2006 roku ze stanowiska New Business Manager awansował na kierownika Zespołu Sprzedaży Bezpośredniej (Head of New Business). Na nowym stanowisku Mariusz Mika zarządza grupą new business managerów. Odpowiada za realizację strategii sprzedaży do nowego biznesu, w tym pozyskanie nowych klientów, utrzymywanie stabilnych relacji biznesowych z kluczowymi klientami firmy oraz osiąganie założonych planów sprzedaży zespołu sprzedażowego. Mariusz zdobywał doświadczenie przy kluczowych projektach reklamowych realizowanych przez Netsprint w sieciach Adkontekst, ContentStream i Adfocus, inicjował w imieniu firmy projekty reklamowe m.in. z klientami: IKEA, Ambasada Austrii, ITAKA, Stena Line, mBank, Melog.com, 4F, Bricoman, Wiśniowski, FFiL Śnieżka, ICOPAL, ISOVER i wielu innych.

Mariusz przed podjęciem pracy w Netsprint pracował m.in. w Eniro jako Team Leader. Jest absolwentem 2 kierunków studiów podyplomowych o specjalizacji zarządzanie w reklamie oraz zarządzanie w biznesie, a także studiów magisterskich z zakresu historii na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Netsprint S.A.
Budynek Focus wejście „C”
al. Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa
nasze marki: