Netsprint to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowych technologii. Specjalizujemy się w rozwiązaniach technologicznych wspierających marketing internetowy.
EN
Grupa Netsprint, lider marketingu technologicznego, koncentruje swe działania na wybranych, najszybciej rosnących segmentach rynku reklamy online, w których kluczową rolę odgrywają kompetencje technologiczne, a także właściwe zrozumienie lokalnego rynku. W oparciu o big data - unikalne dane na temat użytkowników - usługi oferowane przez Grupę Netsprint umożliwiają tworzenie spersonalizowanego przekazu reklamowego oraz jego emisję w formie reklamy natywnej, display, mobile, social media, w środowisku RTB / programmatic oraz e-mailingach. Grupa zatrudnia obecnie ponad 130 osób.

W skład Grupy Netsprint wchodzą:
 1. Netsprint S.A. - istniejąca od 2001 firma specjalizująca się w marketingu technologicznym ze szczególnym uwzględnieniem reklamy targetowanej w oparciu o dane na temat użytkowników (audience targeting), content marketingu czy e-commerce. Właściciel dwóch sieci reklamowych, których zasięg obejmuje 97% polskiego internetu.
 2. LeadR Sp. z o.o. - agencja marketingu baz danych. Firma zajmuje się monetyzacją baz email oraz dostarczaniem zaawansowanych technologii dla email marketingu. Specjalizuje się w wykorzystaniu big data w procesie targetowania kampanii, dzięki czemu zwiększa dochód klientów z kampanii mailingowych. Obecnie agencja obsługuje bazy zawierające 80% adresów email w Polsce.
 3. Email Network Sp. z o.o. – sieć mailingowa zrzeszająca wydawców bazodanowych na całym świecie, która obecnie posiada najszersze na rynku możliwości realizowania dedykowanych wysyłek mailingowych B2C i B2B.
 4. Adrino Sp. z o.o. – sieć reklamy mobilnej wykorzystująca rozwiązania adserwera mobilnego VENDIMOB pozwalającego zarządzać kampaniami reklamowymi w łatwy i przejrzysty sposób.
 5. WhitePress – twórca platformy internetowej WhitePress.pl wspomagającej działania content marketingowe, lidera w zakresie publikacji artykułów w polskich mediach
Głównym inwestorem Grupy Netsprint jest Innova Capital, który należy do czołówki środkowoeuropejskich funduszy private equity inwestujących w segmencie średnich przedsiębiorstw. Od momentu rozpoczęcia działalności w 1994 r. do chwili obecnej fundusz Innova Capital zainwestował ponad 650 mln EUR w 45 przedsiębiorstw działających w 10 krajach regionu. W kwietniu 2016, kupując część udziałów Netsprint, LeadR i Email Nework od Dirlango, spółki kontrolowanej przez Łukasza Wejcherta i Macieja Żaka, Innova Capital rozpoczęła kolejną ważną inwestycję na rynku nowych technologii. Grupa Netsprint
Grupa Netsprint współtworzy polski ekosystem reklamowy w obszarach:
 1. reklamy kontekstowej: Adkontekst - największa polska sieć reklamy kontekstowo-behawioralnej;
 2. content marketingu i reklamy natywnej: ContentStream - największa w Polsce sieć content marketingu oraz WhitePress - lider w zakresie publikacji artykułów w polskich mediach i rozwiązanie Influencer Marketing;
 3. audience targetingu: platforma DMP Netsprint Audience;
 4. personalizacji: silnik rekomendacji Netsprint Adserver i moduł Related Content;
 5. e-commerce: dotarcie do nowych klientów i dynamiczny retargeting Adkontekst eCommerce (w tym RTB Adfocus) oraz wyszukiwarka dla e-sklepów Netsprint Search;
 6. e-mailingu: mailingi profilowane w przy wykorzystaniu profili zainteresowań, intencji zakupowych oraz danych demograficznych (LeadR i Email Network).
 7. reklamy mobilnej - sieć mobilna Adrino.

Powiedz nam więcej o celach Twojego biznesu

Zostaw kontakt
Zostaw nam swój e-mail, aby poznać szczegóły oferty Grupy Netsprint
Dziękujemy. Nasz konsultant wkrótce się z Tobą skontaktuje i przedstawi ofertę dostosowaną to Twoich potrzeb.
Od strony technologii siłą napędową platformy jest odpowiednie analizowanie gromadzonych danych na temat użytkowników (w samej Polsce to ponad 92 mln cookies). Za pomocą ekosystemu reklamowego Grupy Netsprint reklamodawcy mogą dotrzeć do 24 milionów polskich internautów (97% zasięgu), na wszystkich największych polskich portalach i serwisach tematycznych.  
Netsprint S.A.
Budynek Focus wejście „C”
al. Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa
nasze marki: