Netsprint to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowych technologii. Specjalizujemy się w rozwiązaniach technologicznych wspierających marketing internetowy.
EN

Na przestrzeni roku zasięg witryn uczestniczących w programie Adkontekst wzrósł niemal do 80%. Przekaz reklamowy, emitowany w systemie reklamy kontekstowej Wirtualnej Polski i NetSprint.pl, dociera tym samym do 10 milionów internautów. Twórcy Adkontekstu optymalizują jego możliwości, wprowadzając specjalny kalkulator, dzięki któremu każdy reklamodawca będzie mógł szybko i łatwo dostosować koszty kampanii reklamowej do swoich potrzeb i możliwości.

W niecały rok po uruchomieniu systemu reklamy kontekstowej Wirtualnej Polski i NetSprint.pl – Adkontekst – zasięg witryn uczestniczących w programie wzrósł do 79,95%. Oznacza to, że reklamy emitowane w serwisach zrzeszonych w programie oglądane są przez ponad 10 milionów polskich internautów, czyli aż 4/5 wszystkich rodzimych użytkowników Sieci. Twórcy Adkontekstu wdrożyli właśnie specjalny kalkulator, umożliwiający obniżanie kosztów pojedynczego kliknięcia w reklamę dzięki zwiększeniu budżetu przeznaczanego na promocję. W efekcie tych działań Adkontekst staje się unikalnym narzędziem, łączącym precyzję dotarcia i wysoki zasięg z atrakcyjnym kosztem pozyskania użytkowników.

System Adkontekst – wprowadzony przez Wirtualną Polskę oraz NetSprint.pl pod koniec października 2005 r. – umożliwia wyświetlanie na serwisach internetowych reklam kontekstowych, czyli przekazów ściśle dopasowanych do kształtu i zawartości witryn, na których są emitowane Boksy Adkontekst. Pierwotnie wyświetlane na podstronach WP.pl, w grudniu 2005 roku pojawiły się również na serwisach zewnętrznych, generując przychody dla właścicieli tych witryn i znacznie zwiększając grupę odbiorców reklam. Dzięki atrakcyjnym stawkom za przekierowanie oraz unikalnym mechanizmom analizy leksykalnej system rośnie w tempie kilkudziesięciu procent miesięcznie.

Zasięg miesięczny witryn i serwisów internetowych wyświetlających reklamy Adkontekst, wzrósł w maju do 79,95%*, czyli do poziomu porównywalnego z zasięgiem największych portali i sieci reklamowych. – opowiada Artur Banach, Prezes NetSprint.pl – W chwili obecnej liczba unikalnych domen, na których wyświetlany jest Adkonekst przekroczyła 50 000. Natomiast liczba współpracujących partnerów systemu, sieci internetowych, osób prywatnych i prawnych, wzrosła do 300 podmiotów. W systemie wyświetlane są reklamy kilku tysięcy reklamodawców.

Aby ułatwić reklamodawcom wykorzystanie potencjału Adkontekstu, w ostatnich dniach uruchomiony został kalkulator Adkontekst. Ten nowatorski, prosty w obsłudze mechanizm umożliwia nawet kilkukrotne obniżanie kosztów pojedynczego kliknięcia w reklamę poprzez zwiększenie budżetu przeznaczanego na przekaz promocyjny Adkontekst. Dzięki Kalkulatorowi każdy potencjalny reklamodawca będzie mógł łatwo dostosować koszty kampanii reklamowej do swoich potrzeb i możliwości. Dodatkowo, do końca września, będzie mógł również skorzystać z 25% rabatu.

Stworzony przez nas kalkulator ma pomóc reklamodawcom lepiej i szybciej planować swoje kampanie, by mogli w pełni wykorzystać potencjał Adkontekstu. – komentuje wdrożenie Artur Banach, – Warto podkreślić, że z jego pomocą realizowane są zarówno bardzo duże kampanie zasięgowe, jak i niewielkie akcje promujące małe przedsiębiorstwa” - dodaje.

Netsprint S.A.
Budynek Focus wejście „C”
al. Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa
nasze marki: