Netsprint to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowych technologii. Specjalizujemy się w rozwiązaniach technologicznych wspierających marketing internetowy.
EN

Mateusz Boczar objął stanowisko Business Development Director w Netsprincie i będzie odpowiadał m.in. za rozwojowe projekty w obszarze e-commerce.

MateuszBoczar

Zakres obowiązków Mateusza Boczara obejmuje m.in. rozwój produktów i nowych linii biznesowych Netsprinta skierowanych do branży e-commerce oraz integrację sieci Adkontekst i ContentStream z wybranymi platformami reklamowymi. Odpowiada również za produkty rozwijane przez Netsprint wspólnie z pozostałymi spółkami należącymi do Dirlango. Mateusz Boczar ma 16-letnie rozległe doświadczenie w branży internetowej. Specjalizuje się w zarządzaniu dużymi, złożonymi projektami. Odpowiada za rozwój biznesu m.in. w należącej do Łukasza Wejcherta spółce Dirlango.

Wcześniej, podczas 14-letniej pracy w Onet.pl specjalizował się w obszarach zarządzania produktem, rozwoju biznesu i pozyskiwania ruchu zewnętrznego do portalu. Tworzył i rozwijał m.in. produkty Zumi i Onet VOD. Posiada rozległe kompetencje w obszarze tworzenia architektury informacji, usability, e-commerce oraz projektów wyszukiwawczych i geolokalizacyjnych.

Mateusz Boczar ukończył filozofię na Uniwersytecie Śląskim. Jest pasjonatem muzyki, psychologii i sportów motorowych.

Netsprint S.A.
Budynek Focus wejście „C”
al. Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa
nasze marki: