Netsprint to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowych technologii. Specjalizujemy się w rozwiązaniach technologicznych wspierających marketing internetowy.
EN

NetSprint.pl wdrożył kolejne unikalne rozwiązanie - najnowsze wiadomości z ponad 100 najbardziej opiniotwórczych polskich serwisów już po 15 minutach od opublikowania są przeszukiwane i prezentowane przez tę wyszukiwarkę.

W kilka miesięcy po udostępnieniu pierwszej polskiej wyszukiwarki aktualności, spółka NetSprint.pl jako pierwsza w Polsce wdrożyła nową funkcjonalność swojej wyszukiwarki – na szczycie wyników wyszukiwania WWW prezentowane są najświeższe wiadomości na poszukiwany temat. Teraz już w 15 minut po opublikowaniu danego newsa przez jeden z ponad 100 najbardziej opiniotwórczych serwisów w polskim Internecie użytkownik poszukujący informacji na ten konkretny temat może znaleźć odnośnik do tej informacji na szczycie wyników wyszukiwania w NetSprint.pl.

Baza zapytań, po wpisaniu których wyświetlają się odnośniki tworzona jest na podstawie algorytmów opracowanych przez programistów NetSprinta. Umożliwiają one prezentacje aktualności tylko w przypadku, gdy dany temat cieszy się relatywnie dużą popularnością w mediach. Dzięki temu Użytkownicy NetSprinta mogą przy okazji poszukiwań z łatwością zapoznać się z najnowszymi publikacjami na temat np.: polityków, sportowców, aktorów, ale też np. klubów sportowych czy partii politycznych.

Naszym celem i ambicją jest dostarczanie polskim internautom najlepszych wyników wyszukiwania. Najlepszych, to znaczy również najbardziej aktualnych – mówi Artur Banach – Prezes NetSprint.pl. Jako pierwsi w Polsce udostępniamy funkcjonalność, która w pełni realizuje wymóg aktualności. Według badań przeprowadzonych na nasze zlecenie przez Gemius SA, aktualność wyników jest jednym z kluczowych czynników wyboru wyszukiwarki przez internautów, dlatego liczymy, że nasze rozwiązanie przełoży się na wzrost liczby użytkowników NetSprint.pl – dodaje Artur Banach.

Spółka NetSprint.pl dynamicznie rozwija funkcjonalności swojej wyszukiwarki. Na jesieni poprzedniego roku wprowadzono nowy algorytm wyszukiwania Traffic Index, zwiększono liczbę przeszukiwanych dokumentów do 85 milionów, przebudowano układ graficzny serwisu. Rozpoczęto również prezentowanie danych teleadresowych firm w wynikach wyszukiwania, udostępniono możliwość przeszukiwania bazy 1 100 000 firm dostarczanej przez Panoramę Firm i uruchom
Netsprint S.A.
Budynek Focus wejście „C”
al. Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa
nasze marki: