Netsprint to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowych technologii. Specjalizujemy się w rozwiązaniach technologicznych wspierających marketing internetowy.
EN

Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska wybrał Netsprint w konkursie na przygotowanie wyszukiwarki legalnych treści, która będzie dostępna na stronie akcji Oglądaj Legalne – www.ogladaj-legalne.pl. Projekt wystartuje jesienią.

Celem kampanii „Oglądaj Legalne” jest promocja korzystania z legalnych źródeł treści poprzez zagregowanie na jednym serwisie legalnych materiałów filmowych pochodzących od serwisów partnerskich biorących udział w akcji, podniesienie świadomości użytkowników i przeciwdziałanie rozwojowi serwisów pirackich. Projekt obejmuje filmy, seriale i streaming live (m.in. sport) w różnych formach: VoD na dekoderze, materiały dostępne online, płyty DVD/Blu-ray, a nawet kino. W ramach kampanii Netsprint będzie odpowiedzialny za

  1. Stworzenie i wdrożenie wyszukiwarki legalnych treści na stronie www.ogladaj-legalne.pl
  2. Szybkie i efektywne przeszukiwanie wielu serwisów partnerskich jednocześnie oraz precyzyjne dopasowanie wyników wyszukiwania do zapytań wpisanych przez użytkowników.

Netsprint został wybrany do projektu w ramach konkursu ogłoszonego przez IAB w kwietniu 2014 roku. Konkurs obejmował stworzenie wyszukiwarki legalnych treści do zaimplementowania w witrynie www.ogladaj-legalne.pl. Do konkursu przystąpiło 10 firm, spośród których oferta Netsprint okazała się najkorzystniejsza.

Niezmiernie cieszymy się, że IAB doceniło nasze doświadczenie w projektowaniu rozwiązań wyszukiwawczych dostosowanych do potrzeb konkretnych organizacji. Udział w projekcie sprawia, że wspólnie z największą organizacją branżową oraz głównymi graczami na rynku internetowym kreujemy i promujemy standardy korzystania z treści wideo w internecie. Naszym celem jest zapewnienie użytkownikom możliwości szybkiego i łatwego dotarcia do legalnych materiałów.” – mówi Iwona Kaźmierczak, Business Development Director, Netsprint.

***

Netsprint Search to rozwiązanie wyszukiwawcze klasy Information Access Platform zaprojektowane w celu zwiększania przychodów z treści płatnych, ze sprzedaży produktów w eCommerce oraz emisji reklam kontekstowych poprzez:

  1. usprawnienie dostępu do interesujących użytkownika informacji (także archiwalnych),
  2. ułatwienie użytkownikom nawigacji po serwisie,
  3. zwiększenie lepkości,
  4. poprawę użyteczności serwisu,
co w rezultacie przekłada się na wzrost liczby unikalnych użytkowników, większą oglądalność portali oraz wzrost konwersji.

Netsprint Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się polska firma z branży nowych technologii. Spółka istnieje od 2001 roku, i specjalizuje się w rozwiązaniach technologicznych wspierających marketing internetowy. Korzystają z nich największe firmy internetowe na kluczowych rynkach europejskich. Dzięki rozwiązaniom Netsprint, klienci są w stanie:

  1. skutecznie pozyskiwać nowych klientów na największych portalach [poprzez sieci reklamowe Adkontekst i ContentStream]
  2. zwiększać sprzedaż [dzięki platformie RTB Adfocus]
  3. efektywnie zarabiać na ruchu i zwiększać atrakcyjność własnego serwisu dla użytkowników [dzięki platformom Netsprint Search, Netsprint Audience i Netsprint Adserver].

IAB Polska istnieje na polskim rynku od 2000 roku. Od 2007 roku działa jako Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Wśród członków związku znajdują się m.in. największe portale internetowe, sieci reklamowe, domy mediowe i agencje interaktywne. Celem statutowym Związku jest reprezentowanie interesów branży internetowej oraz szeroko pojęta edukacja rynku w zakresie marketingu interaktywnego. IAB ma za zadanie m.in. informować o potencjale reklamowym internetu, pokazywać skuteczne rozwiązania marketingowe oraz tworzyć i promować standardy jakościowe.

Netsprint S.A.
Budynek Focus wejście „C”
al. Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa
nasze marki: