Netsprint to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowych technologii. Specjalizujemy się w rozwiązaniach technologicznych wspierających marketing internetowy.
EN

Netsprint wdrożył swoje rozwiązanie wyszukiwawcze na serwisie biura podróży TUI. Wyszukiwarka Netsprint została umieszczona w prawym górnym rogu strony i pomaga klientom odnaleźć informacje przydatne przy planowaniu podróży - nie tylko oferty wycieczek, ale także informacje turystyczne, opisy krajów, artykuły dotyczące zdrowia i szczepień oraz adresy biur TUI.

Wdrożenie wyszukiwarki Netsprint Search w serwisie www.tui.pl ma na celu poprawę dostępu do informacji niezbędnych dla podjęcia decyzji przez użytkowników i zwiększenie konwersji dzięki skróceniu procesu rezerwacji wycieczki do dwóch kliknięć od momentu wpisania zapytania w okno wyszukiwarki.

Rozwiązanie wyszukiwawcze posiada szereg funkcjonalności, które umożliwiają użytkownikowi szybkie i intuicyjne dotarcie do pożądanej przez niego treści. Ułatwienia to m.in. moduł QuickSearch, czyli wyszukiwanie błyskawiczne (prefiksowe), polegające na wyświetlaniu konkretnych informacji już po wpisaniu kilku pierwszych liter zapytania (informacje wyświetlają się w boksach z podziałem na kategorie: „Loty czarterowe”, „Kierunki podróży i strony”, „Hotele”). QuickSearch połączony został z funkcjonalnością Autocomplete, która podpowiada możliwe zapytania również po wpisaniu kilku pierwszych liter (boks „Podpowiedzi”).

Moduły Quick Search i Autocomplete

Precyzyjne zawężenie poszukiwanych informacji jest możliwe dzięki filtrom znajdującym się w boksie po lewej stronie wyników wyszukiwania. Sortowanie domyślne uzależnione od typu prezentowanych na liście wynikowej informacji ułatwia użytkownikowi dotarcie do najbardziej wartościowych treści. Ponadto specjalny moduł umożliwia wyszukiwanie wycieczek poprzez wpisanie słownie pożądanego terminu wyjazdu, np.: https://www.tui.pl/wyszukiwarka?query=grecja+czerwiec.

W serwisie TUI wdrożona została także funkcjonalność Automisspellingu, czyli automatycznej poprawy błędnie wpisanych zapytań, co znacznie ułatwia proces wyszukiwania zagranicznych hoteli i miast, których pisownia często sprawia problemy (np. „hurghada”).

Sortowanie domyślne - cena

Netsprint S.A.
Budynek Focus wejście „C”
al. Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa
nasze marki: