Netsprint to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowych technologii. Specjalizujemy się w rozwiązaniach technologicznych wspierających marketing internetowy.
EN

Firma NetSprint.pl wyszła naprzeciw użytkownikom Internetu korzystającym z przeglądarki Firefox. Od dziś mogą oni rozszerzyć funkcjonalność swojej przeglądarki o tzw. NetSprint Toolbar. Umożliwia on korzystanie z wyszukiwarki polskiego Internetu, zasobu 5 milionów grafik, encyklopedii i słowników PWN, a także kilku słowników języków obcych.

Pierwszy NetSprint Toolbar został udostępniony w maju 2004 roku w wersji dostępnej jedynie dla Internautów korzystających z Internet Explorera. W związku z bardzo szybko rosnącą grupą Użytkowników wyszukiwarki NetSprint korzystających z przeglądarki Firefox, Spółka podjęła decyzję o stworzeniu aplikacji również dla tych Użytkowników. W Polsce wg serwisu Ranking.pl korzysta z niej już 9,8% Internautów.

"Pod koniec ubiegłego roku z Firefoxa korzystało nieco ponad 4% Użytkowników NetSprint. Obecnie ta liczba zbliża się już do 11%. Zmiana ta oraz napływające zapytania Internatów o Toolbara w wersji pod Firefoxa zadecydowały o udostępnieniu przez nas kolejnej wersji NetSprint Toolbara i wyjściu naprzeciw oczekiwaniom nowych Użytkowników" - mówi Artur Banach - Prezes NetSprint.pl.

Główną funkcjonalnością Toolbara jest ułatwienie korzystania z wyszukiwarki internetowej NetSprint przeszukującej obecnie ponad 22 miliony stron www. Zgodnie z planami rozwojowymi Spółki ta liczba będzie szybko rosła.

Kolejne użyteczne funkcje to wyszukiwanie w bazie pięciu słowników językowych dostarczanej przez serwis Ling.pl. i bezpośredni dostęp do bazy ponad 80 tysięcy kompleksowo opracowanych haseł encyklopedycznych oraz do słowników języka polskiego, ortograficznego i słownika wyrazów obcych PWN.

Internauci poszukujący zdjęć lub obrazków do zilustrowania swoich prac naukowych, stron www czy prezentacji mogą przeszukiwać ponad 5 mln grafik pochodzących z indeksu wyszukiwarki NetSprint.pl. Przydatnymi funkcjami są też podświetlenie szukanego wyrażenia oraz profesjonalna bramka SMS dostarczana przez firmę One-2-One Sp. z o.o.

Dostępna jest także wersja Toolbara Rodzinnego z automatyczną blokadą w wynikach wyszukiwania stron erotycznych i wulgarnych.

Instalacja NetSprint Toolbara jest szybka i intuicyjna. Program można pobrać ze strony https://www.netsprint.pl/toolbar.html.

Więcej informacji o NetSprint Toolbarach: https://www.netsprint.pl/toolbar.html.

Netsprint S.A.
Budynek Focus wejście „C”
al. Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa
nasze marki: