Netsprint to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowych technologii. Specjalizujemy się w rozwiązaniach technologicznych wspierających marketing internetowy.
EN

Oficjalny serwis archiwum.allegro.pl działa w oparciu o rozwiązanie Netsprint Search.

Serwis archiwum.allegro.pl umożliwia bezpłatnie przeglądanie zakończonych ofert z Allegro.pl wyróżnionych znakiem „Standard Allegro”. Aktualnie w serwisie dostępne są oferty archiwalne zakończone między kwietniem a lipcem b.r. (w sumie ponad 65 mln ofert). W ciągu najbliższego kwartału w archiwum znajdą się oferty począwszy od czerwca 2012 r.

Archiwum jest podzielone na kategorie w taki sam sposób jak Allegro.pl i umożliwia wgląd w najważniejsze informacje o zakończonych ofertach. Oferty można odnaleźć za pomocą wyszukiwarki, wpisując fragment tytułu, numer oferty lub login sprzedającego. Na stronie każdej oferty archiwalnej zastosowany został mechanizm Related Content, który prezentuje aktualne oferty z archiwum najbardziej podobne do przeglądanej. Analogiczny mechanizm zastosowano także na stronach wyszukiwania (np. https://archiwum.allegro.pl/szukaj/mcdusia). Dzięki tym zabiegom użytkownik szukający konkretnego produktu i skierowany do serwisu archiwum z wyszukiwarek internetowych, może łatwo odnaleźć podobną ofertę bieżącą.

Netsprint jest odpowiedzialny za serwowanie treści użytkownikom serwisu archiwum.allegro.pl oraz wygodne i efektywne przeszukiwanie ofert archiwalnych. Proces zbierania ofert z allegro.pl rozpoczął się już w czerwcu 2012 roku.

Netsprint S.A.
Budynek Focus wejście „C”
al. Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa
nasze marki: