Netsprint to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowych technologii. Specjalizujemy się w rozwiązaniach technologicznych wspierających marketing internetowy.
EN

NetSprint rozpoczął sprzedaż usług monitorowania internetu NewsPoint Social Media na rynku litewskim. Partnerem NetSprint jest firma Interactive Marketing Partner, specjalizująca się w komunikacji marketingowej w internecie.

NewsPoint Social Media to rozwiązanie, które służy do monitorowania treści tworzonych przez internautów – blogów, forów oraz serwisów społecznościowych. NewsPoint Social Media monitoruje już największą platformę blogową na Litwie (43 tysiące blogów) oraz kilkaset blogów na innych platformach (m.in. racas.lt, dansu.lt, marketer.lt and uagadugu.lt). Ponadto system przeszukuje litewskie fora (np. supermama.lt, forum.lrytas.lt, diskusjos.lt, uzdarbis.lt) oraz komentarze na portalach informacyjnych (delfi.lt, lrytas.lt, alfa.lt, 15min.lt.). Lista monitorowanych mediów będzie stopniowo wzbogacana o kolejne tytuły.

Firmy NetSprint i Interactive Marketing Partner współpracują już w zakresie sprzedaży usługi monitorowania portali pod nazwą NewsPoint. Wśród klientów litewskiego partnera NewsPoint już teraz znajdują się najważniejsze firmy na rynku. Z usługi NewsPoint korzystają już m.in. najwięksi operatorzy telefonii komórkowej, banki, agencje PR i marketingowe, firmy z branży handlu detalicznego oraz instytucja rządowa. NewsPoint monitoruje obecnie ponad 300 popularnych portali litewskich.

NewsPoint jest obecnie najbardziej zaawansowanym technologicznie systemem monitoringu internetu na rynku litewskim. Ze względu na atrakcyjną relację ceny do jakości usługi spodziewamy się zdobyć dominującą pozycję na litewskim rynku monitoringu mediów online” – powiedziała Dalia Tautaviciute, Product Manager NewsPoint w firmie Interactive Marketing Partner.

Netsprint S.A.
Budynek Focus wejście „C”
al. Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa
nasze marki: