Netsprint to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowych technologii. Specjalizujemy się w rozwiązaniach technologicznych wspierających marketing internetowy.
EN

PerformanceMEDIA i Cube Group SA to pierwsze firmy, które zostały certyfikowanymi partnerami sieci Adkontekst. Obie agencje interaktywne spełniły wszystkie warunki niezbędne do uzyskania tego statusu – zarówno finansowe, jak i formalne, czyli egzamin testowy z zakresu prowadzenia kampanii SEM w sieci Adkontekst.

Na początku października br. sieć Adkontekst uruchomiła program certyfikacji konsultantów oraz partnerów. Program ten został stworzony z myślą o specjalistach marketingu w wyszukiwarkach internetowych, którzy chcą potwierdzić swoje umiejętności tworzenia i zarządzania kampaniami SEM w sieci Adkontekst. Oprócz formalnego potwierdzenia wysokich kwalifikacji w tym zakresie, uczestnictwo w programie pozwala uzyskać liczne udogodnienia w zakresie prowadzenia kampanii oraz korzyści wizerunkowe.

"Certyfikacja skutecznie potwierdza wysokie kwalifikacje w branży. Myślę, że to przedsięwzięcie pozwoli NetSprint osiągnąć jak najwyższą jakość finalnych kampanii w sieci Adkontekst. PerformanceMEDIA skorzystała z okazji szkoleń i certyfikacji jak tylko dostała taką możliwość” – komentuje Jacek Chruściany, Dyrektor Zarządzający PerformanceMEDIA.

"Silna konkurencja na rynku marketingu internetowego motywuje naszą firmę do ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Certyfikat nadany nam przez NetSprint gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług, potwierdza umiejętności zespołu w zakresie prowadzenia kampanii on-line. Dla naszych klientów jest to kolejny dowód na zasadność inwestowania w reklamę w wyszukiwarkach i sieciach kontekstowych we współpracy z Cube Group SA” – podsumowuje Andrzej Cudny, Dyrektor Zarządzający Cube Group S.A.

Więcej informacji na temat programu znajduje się na stronie: www.adkontekst.pl/certyfikacja.

Szczegóły dostępne są również pod adresem e-mail: certyfikacja@adkontekst.pl .

Netsprint S.A.
Budynek Focus wejście „C”
al. Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa
nasze marki: