Netsprint to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowych technologii. Specjalizujemy się w rozwiązaniach technologicznych wspierających marketing internetowy.
EN
Czym się wyróżniamy? UPgrade-Zakładki-Kariera-najlepszy-projekt_czysty
 
Kogo poszukujemy? ekspert1

Poszukujemy ekspertów z obszarów reklamy online w tym programmatic, content marketing, wykorzystanie danych w reklamie, rtb, analityki internetowej.
Jeśli posiadasz doświadczenie w branży digitalowej i chciałbyś mieć możliwość wykorzystania swojej wiedzy w aktywnym budowaniu nowych koncepcji biznesowych to jesteśmy na to otwarci.
Jeśli jesteś doświadczonym handlowcem, rozumiesz proces sprzedaży jako pomoc w osiągnie potrzeb biznesowych klientów lub rozwiązywaniu problemów klientów, to mamy w naszym zespole miejsce dla Ciebie.
Cenimy sobie zaangażowanie, inicjatywę i aktywne oraz kreatywne dążenie do osiągania celów.
Jeśli jesteś doświadczonym programistą, chciałbyś pracować w najnowszych technologiach związanych z Internetem, w projektach gdzie co najmniej 70 % czasu to tworzenie nowych funkcjonalności. Pracujemy w zwinnych metodykach, a nasze projekty związane są z tworzeniem rozwiązań związanych z marketingiem internetowym i wykorzystaniu wiedzy o użytkownikach Internetu. Jako doświadczona osoba możesz mieć szanse stać się Team Leaderem nowego projektu.

 
Dlaczego warto u nas pracować?
  1. realny udział w procesie koncepcyjnego tworzenia innowacyjnych rozwiązań marketingu internetowego
  2. rośniemy i zmieniamy się aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby rynku i naszych klientów w zakresie reklamy internetowej
  3. stale poszerzamy zakres naszych kompetencji branżowych, dzięki czemu również nasi pracownicy mają możliwość poznania szerszego spectrum wiedzy branżowej i eksperckiej
  4. ważna jest dla nas równowaga pomiędzy pracą a życiem prywatnym, dlatego dajemy możliwość pracy zdalnej oraz pozwalamy na elastyczny czas pracy
  5. możliwość nauki i rozwoju począwszy od wdrożenia dla nowych pracowników, poprzez specjalistyczne szkolenia wewnętrzne odbywające się cyklicznie, jak również możliwość poznania specyfiki pracy w innym dziale i na innym stanowisku dzięki wewnętrznemu programowi stażowemu "Poznaj Grupę Netsprint"
  6. największą korzyścią pracy w naszej firmie jest atmosfera pracy, która sprawia, że przychodzimy do niej z przyjemnością. Aby dobrze się nam wszystkim razem pracowało dbamy o wspólne inicjatywy pozapracowe, takie jak wyjazdy lub imprezy integracyjne, wspólne aktywności sportowe, spotkania z planszówkami czy atrakcje organizowane specjalnie dla dzieci naszych pracowników
  Zachęcamy do lektury naszych blogów: https://digitalmarketing.netsprint.eu/
https://optymalizuj.adkontekst.pl/
Netsprint S.A.
Budynek Focus wejście „C”
al. Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa
nasze marki: