Netsprint to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowych technologii. Specjalizujemy się w rozwiązaniach technologicznych wspierających marketing internetowy.
EN
Nasi polecają pracę w Netsprint: Iwona Kaźmierczak
Business Development Director
Staż pracy - od 2008 roku.

Nigdy nie sądziłam, że w jakiejkolwiek firmie przepracuję więcej niż 3 lata, a nawet postawiłam sobie kiedyś za cel zmianę pracy co parę lat, aby stale się rozwijać i uczyć nowych rzeczy. A wystarczyło znaleźć odpowiednią firmę... :) Netsprint ciągle stawia przede mną nowe wyzwania i zmienia obszary mojej odpowiedzialności na długo przed tym, zanim zacznę się nimi nudzić. Mimo że pracuję tu już 8 lat - codziennie się uczę. Przez ten czas miałam różnych szefów, którzy pokazli mi różne podejścia do biznesu. Dzięki temu mogłam czerpać wiedzę z wielu źródeł.

Zaczynałam pracę na stanowisku Junior Project Managera i już po kilku miesiącach pracy w Netsprint czułam, że mam realny wpływ na działalność firmy. Moje pomysły był brane pod uwagę, a w wielu obszarach dostałam wolną rękę, dzięki czemu mogłam wprowadzać małe usprawnienia w codziennym funkcjonowaniu firmy. To pobudzało moją motywację i dało poczucie bycia częścią “rodziny”.

Netsprint to jednak przede wszystkim cudowni pozytywni zdolni młodzi ludzie. Wszyscy ciężko pracujemy, ale znajdujemy też czas na żarty i śmiech. W firmie panuje świetna atmosfera, a współpraca z takimi osobami sprawia, że codziennie rano z uśmiechem idzie się do pracy :)


Tomasz Brzeziński
Senior Data Scientist
Staż pracy – od 2015 roku.

Największą zaletą bycia częścią załogi Netsprinta jest twórcza atmosfera i otwartość na nowe rozwiązania. Nie spotkałem nigdy wcześniej organizacji, która mimo swojej wielkości (a jest nas w Netsprincie prawie 100 osób) potrafiłaby tak sprawnie realizować nowe pomysły, jeśli tylko widzi ich biznesowe uzasadnienie. To sprawia, że Netsprint jest idealnym miejscem pracy dla tych, którzy lubią kształtować rzeczywistość wokół siebie i wierzą w to, że nie ma nierozwiązywalnych problemów, są tylko ambitne wyzwania.


Agnieszka Warzec
Junior Traffic Manager
Staż pracy – od 2016 roku.

Do Netsprinta trafiłam z rekomendacji. Wiedziałam, że w firmie przestrzegane są wartości, które są dla mnie ważne – m.in. szacunek, otwartości – i że panuje w niej dobra, kreatywna atmosfera. Zostałam JTM w świetnym dziale! Mój zespół chętnie dzieli się wiedzą, pomaga w rozwiązywaniu trudniejszych zagadnień, zawsze wspiera – to dla mnie szczególnie ważne, bo zmieniłam branżę i rozpoczęłam przygodę z traffikowaniem. Cenię sobie też świetną komunikację z zespołem oraz to, że tak często się śmiejemy. Podoba mi się także nastawienie na pracę grupową i wspólne szukanie rozwiązań – także pomiędzy działami. Lubię szybkie tempo pracy i to, że każdego dnia widzę efekty swoich działań na wielu portalach.

Dlaczego polecam Netsprint jako pracodawcę? To dynamiczna firma, prężnie się rozwija, a dobrzy pracownicy są doceniani i mają szansę na rozwój.

Inne ważne sprawy to: świetna szkolenia dla nowych pracowników, elastyczny czas pracy i …tapioka u Pana Ślimaka! ;)


Andrzej Chmielowski
Software Developer
Staż pracy – od 2016 roku.

Jestem Andrzej Chmielowski, do zespołu Netsprint dołączyłem się na początku maja 2016 jako Spring Java Developer. Pierwsze moje godziny pracy rozpoczęły się od zwiedzania biura, pokazaniu struktury Netsprint oraz wprowadzeniu do projektów, którymi zajmuje się mój obecny zespół. W trakcie zwiedzania biura od razu zauważyłem przyjazną i miłą atmosferę panującą w całej firmie. Tutaj każdy każdego zna, jeśli ktoś ma jakiś problem z czymś to zawsze może liczyć na pomoc kolegi. Projekty są zachwycające i zawsze w najnowszych technologiach, jako programista rozwijam wewnętrzne produkty, które wymagają bardzo wysokiej wydajności, dzięki czemu poznałem wiele trików programistycznych, które pomagają przyspieszyć programy kilkukrotnie. Po dwóch miesiącach pracy w Netsprint, poznałem wiele nowych i ciekawych przyjaciół, którzy zawsze są otwarci na kontakt i gotowi na pomoc.

Netsprint S.A.
Budynek Focus wejście „C”
al. Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa
nasze marki: