Netsprint to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowych technologii. Specjalizujemy się w rozwiązaniach technologicznych wspierających marketing internetowy.
EN
 

Bluerank

"Duży plus przyznajemy zespołowi Netsprint.pl za 'opiekę nad reklamodawcami' i partnerami.Specjaliści Bluerank wykorzystujący sieć kontekstową Netsprinta doceniają również dbałość wyszukiwarki o jakość przestrzeni reklamowej. Copywriterzy cenią sobie zasady redakcyjne obowiązujące w Netsprint, które (w przeciwieństwie do zasad narzucanych przez inne wyszukiwarki) nie ograniczają tak bardzo kreatywności, pozwalając na tworzenie oryginalnych tekstów reklam."

Maciej Gałecki, CEO agencji SEM - Bluerank

Ceneo

"Reklama w wyszukiwarce WP/Netsprint i sieci kontekstowej to dla nas źródło ruchu o bardzo dobrej jakości. Łatwość modyfikowania przekazów reklamowych, możliwość wykorzystania kreacji graficznych i system aukcyjny przy ustalaniu stawki za kliknięcie wpisują to narzędzie na listę "obowiązkowych" dla każdego (e)marketingowca."

Maciej Ziemczonek, Kierownik Działu Marketingu Ceneo

CityDom24.pl

"Reklamowe linki sponsorowane w wyszukiwarce WP/Netsprint i sieci kontekstowej są jednym z większych źródeł ruchu na naszej witrynie."

Anna Szczepankowska, Country Manager CityDom24.pl

Cube Group SA

"Firma NetSprint to godny polecenia partner w. Zespół NetSprint wkłada wiele wysiłku w podnoszenie jakości usług reklamowych, słuchając klienta i stale zapoznając się z jego zmieniającymi się potrzebami. Na wyjątkową uwagę zasługuje sieć reklamy kontekstowej, która jest ręcznie moderowana i monitorowana przez pracowników wyszukiwarki. Witryny z portfolio NetSprint to wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowane serwisy internetowe."

Andrzej Cudny, Cube Group SA

ESKK Sp. z o.o.

"Kampanie reklamową w wyszukiwarce WP/NetSprint prowadzimy nieprzerwanie od 2004. Atrakcyjne rabaty, możliwość negocjacji ceny, łatwość zarządzanie kampanią i przede wszystkim wysoki współczynnik rentowności to główne argumenty przemawiające za tą formą reklamy."
Marek Janusiewicz, Internet Manager ESKK Sp. z o.o.

Grupa PGD

"Nowatorskie narzędzia, intuicyjność zarządzania kontami oraz opieka i pomoc pracowników Netsprint pozwalają nam na maksymalizację korzyści związanych z reklamą na wyszukiwarkach i poprzez sieć kontekstową."

 

Marcin Wojciechowski, Regionalny Koordynator Marketingu Grupa PGD

NaviExpert Sp. z o.o.

"Link sponsorowany w wynikach wyszukiwania i sieci kontekstowej oferowany przez Wirtualną Polskę i Netsprint to doskonałe narzędzie służące do komunikacji i pozyskania klienta. Po skorzystaniu z tej formy reklamy w WP/Netsprint nasza firma zaobserwowała znaczący wzrost odwiedzalności naszej strony, jak również zwiększenie sprzedaży poprzez własny system sprzedażowy."

Paweł Kozłowski, Członek Zarządu ds. sprzedaży i marketingu

NaviExpert Sp. z o.o.

Open Finance

"Reklama w NetSprint przynosi naszej firmie wymierne korzyści. Cena jednostkowa konwersji jest jedną z najniższych na rynku, a udział w pozyskiwaniu klientów stale rośnie."

Michał Oracz, SEM Manager

Open Finance

Oponeo.pl S.A.

"Linki sponsorowane w wyszukiwarce Wp/NetSprint.pl stanowią efektywną metodę promocji dla naszej firmy. Duży zasięg i profesjonalna obsługa przez  konsultantów powodują że linki sponsorowane w NetSprint.pl przynoszą wymierne korzyści z prowadzonych działań reklamowych."

Dariusz Topolewski, Prezes Zarządu Oponeo.pl S.A.

Performance Media

"NetSprint z całą pewnością wyróżnia się efektywnością reklamy i znacznym zasięgiem swojej sieci kontekstowej. NetSprint to firma, która nieustanie podnosi jakość oferowanych produktów i wierze, ze w najbliższych latach NetSprint jeszcze nie raz nas pozytywnie zaskoczy:-)."

Jacek Chrusciany, Business Development Director Performance Media

redNet Media

"Reklama w systemie reklamowym WP/Netsprint i sieci kontekstowej jest dla serwisu www.tabelaofert.pl źródłem dodatkowych użytkowników, którzy charakteryzują się dużą aktywnością oraz większym od średniej współczynnikiem lojalności. Łatwość obsługi oraz ustawiania kampanii jest z pewnością bardzo dużą zaletą."

Marcin Strzałkowski, Kierownik Sprzedaży redNet Media

START hotel

"Współpraca z wyszukiwarką NetSprint jest na pewno dobrym pomysłem na dotarcie do potencjalnych Klientów firmy. Jest to narzędzie szczególnie przydatne w sytuacjach, gdy stajemy przed koniecznością szybkiego zareklamowania/sprzedania jakiegoś produktu."

Adam Iwanowski, kierownik e-Marketingu PUHIT WWW.starthotel.pl

PTK Centertel

"Decyzja o wyborze nowego systemu wyszukującego i indeksującego Informacje była poprzedzona analizą dostępnych rozwiązao na rynku. Pod rozwagę wzięte zostały systemy wielu dostawców zarówno polskich jak i zagranicznych, a także rozwiązania OpenSourceoraz jako alternatywa stworzenie systemu przez nas. Ze względu na ograniczony czas i ewentualne koszty prowadzenia prac developerskich wygrała opcja zakupu gotowego rozwiązania. Równie ważnymi kryteriami było wspieranie przez wybrany produkt fleksji języka polskiego oraz możliwośd dostosowania rozwiązania do specyficznych wymagao PTK Centertel. Produktem, który realizuje postawione przez nas wymagania jest Netsprint Intranet."

Tomasz Żelski, Kierownik Sekcji Technologii Internetowych PTK Centertel

IDG Poland S.A.

Wdrożenie profesjonalnego systemu wyszukiwawczego na łamach IDG.pl pozwoli nam skoncentrować się na podstawowej działalności IDG - czyli tworzeniu najciekawszych na rynku treści dotyczących technologii. Dzięki partnerstwu z firmą NetSprint nasi czytelnicy uzyskali świetny mechanizm wyszukiwawczy a nasi reklamodawcy nową, atrakcyjną formę reklamy. W przyszłym roku zamierzamy wykorzystać kompetencje NetSprinta do przeszukiwania zasobów pozostałych 20 serwisów online IDG.

Michał Kreczmar, Wydawca serwisów online

IDG Poland S.A. 

Agito S.A.

Sprawne wyszukiwanie produktów to jedna z najważniejszych funkcjonalności w przypadku dużych sklepów internetowych, takich jak Agito.pl. Ma ona bezpośredni wpływ na konwersję i wzrost przychodów. NetSprint eCommerce stanie się dla nas również narzędziem, dzięki któremu będziemy mogli lepiej poznad potrzeby naszych klientów.

Tomasz Sypuła, Prezes Agito S.A.

Edda Media

Wybraliśmy NetSprint jako dostawcę korporacyjnej platformy wyszukiwawczej kierując się ich doświadczeniem we wdrażaniu tego typu systemów. Na naszej decyzji zaważyła również efektywność oferowanej przez NetSprint platformy wyszukiwawczej

Jan Moberg, CEO
Edda Media

Przekonaj się, jak możemy pomóc Twojemu biznesowi

Wypróbuj
Zostaw nam swój e-mail, aby poznać szczegóły oferty
Dziękujemy. Nasz konsultant wkrótce się z Tobą skontaktuje i przedstawi ofertę dostosowaną to Twoich potrzeb.
Netsprint S.A.
Budynek Focus wejście „C”
al. Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa
nasze marki: