Netsprint to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowych technologii. Specjalizujemy się w rozwiązaniach technologicznych wspierających marketing internetowy.
EN

Monitoring szybszy, lepszy i w jednym miejscu - to efekt podpisania umowy pomiędzy NetSprint.pl oraz Centrum Monitoringu Mediów MEDIASKOP. Obydwie firmy rozszerzają swój pakiet usług - klienci platformy NewsPoint mają teraz możliwość monitorowania internetu, prasy i RTV w ramach jednego, przejrzystego panelu użytkownika. Na portalu Mediaskopu, oprócz dotychczasowych źródeł, będzie zaś możliwość prezentacji wyników monitoringu internetu prowadzonego w NewsPoint.

Porozumienie zakłada możliwość wymiany i integracji danych dostarczanych przez obydwie firmy. Monitoring RTV jest dostępny w panelu użytkownika NewsPoint, a treści z kilku tysięcy stron internetowych - na portalu Mediaskopu.

"Nasza umowa to wyjście na przeciw oczekiwaniom klientów, którzy z jednej strony cenią najwyższą jakość usług firm od lat specjalizujących się w danym monitoringu, a z drugiej - chcą wyniki monitoringu z różnych źródeł mieć zintegrowane na jednej platformie. Dzięki temu korzystanie z monitoringu wszystkich źródeł jest szybsze i bardziej wygodne dla klientów" - mówi Dawid Bartosik, wiceprezes Centrum Monitoringu Mediów Mediaskop.

Klienci obydwu firm mają możliwość bezpłatnego, dwutygodniowego przetestowania usług.

"Po wprowadzeniu monitoringu radia i telewizji oraz po niedawnym uruchomieniu usługi monitorowania treści UGC oferujemy naszym klientom kompleksową usługę, która wspiera działania komunikacyjne i umożliwia dokładny pomiar ich efektywności we wszystkich rodzajach mediów" - powiedział Mariusz Jabłoński, Dyrektor ds. Sprzedaży NewsPoint.

Netsprint S.A.
Budynek Focus wejście „C”
al. Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa
nasze marki: