Netsprint to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowych technologii. Specjalizujemy się w rozwiązaniach technologicznych wspierających marketing internetowy.
EN
Wirtualna Polska wraz z NetSprint.pl wprowadziła system pozwalający wyświetlać reklamę kontekstową w postaci Boksów Adkontekst. Boksy Adkontekst, pierwotnie wyświetlane na podstronach WP.pl, pojawią się wkrótce również na serwisach zewnętrznych w stosunku do Wirtualnej Polski i NetSprint.pl, generując przychody także dla właścicieli tych witryn. Adkontekst to stworzony przez Wirtualną Polskę i NetSprint.pl zaawansowany technologicznie system umożliwiający wyświetlanie na stronach serwisów partnerskich reklam kontekstowo dopasowanych do treści danej strony oraz, co niezwykle istotne, charakteru całego serwisu. Reklamy prezentowane są w postaci Boksu Adkontekst. Oprogramowanie przez cały czas analizuje treść strony Partnera i precyzyjnie dopasowuje do niej reklamy włączone do programu Adkontekst. Jeśli więc tematyką strony są finanse, Adkontekst wyświetli na niej Boksy Adkontekst powiązane z zawartością, np. reklamy kont, kredytów, usług maklerskich itd. Boks Adkontekst Boksami Adkontekst mogą być zarówno Linki Sponsorowane, jak też Boksy Reklamowe prezentowane w sieci Partnerów Wp.pl i NetSprint.pl Każdy reklamodawca posiadający aktywną kampanię reklamową może samodzielnie zarządzać Boksami Adkontekst. Główną korzyścią dla reklamodawców włączonych do programu jest zwiększenie liczby odbiorców, do których trafia reklama, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej precyzji dotarcia. Co istotne, Boksy Adkontekst rozliczane są tylko w modelu Pay Per Click (PPC), reklamodawca płaci więc za skuteczną kampanię promocyjną; wyłącznie, gdy internauta kliknie w jego reklamę. System Adkontekst pozwala również zarabiać właścicielom serwisów WWW. Ich zyski związane są z wykorzystaniem potencjału strony internetowej, bez konieczności samodzielnego pozyskiwania reklamodawców. W chwili przystąpienia do programu zyskują dostęp do kampanii kilku tysięcy reklamodawców sieci WP.pl i NetSprint.pl. Administratorzy stron WWW mogą samodzielnie wybrać ilość reklam i ich ułożenie oraz dopasować je kolorystycznie do layoutu strony. Właściciele serwisów mogą zgłaszać swoje zainteresowanie przystąpieniem do Programu, korzystając z adresu: https://www.adkontekst.pl lub https://adkontekst.wp.pl. O przewadze Adkontekstu nad alternatywnymi programami decyduje możliwość dopasowania reklam na dwóch poziomach:
  • automatycznym – poprzez mechaniczną analizę treści;
  • manualnym – przez przyporządkowanie kategorii.
  Zapewnia to wyższą skuteczność przekazu, a w konsekwencji wzrost profitów zarówno dla właścicieli serwisów, jak i reklamodawców. Niewątpliwą zaletą dla tych pierwszych mają być również atrakcyjne stawki za przekierowanie oraz proste – w pełni dostosowane do polskich realiów – warunki rozliczania. Więcej informacji o systemie Adkontekst znajduje się na stronach: https://www.adkontekst.pl - informacje dla Reklamodawców, https://www.adkontekst.pl/wydawcy/jak-to-dziala - informacje dla właścicieli serwisów WWW wraz z formularzem zgłoszeniowym do systemu.
Netsprint S.A.
Budynek Focus wejście „C”
al. Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa
nasze marki: