Netsprint to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowych technologii. Specjalizujemy się w rozwiązaniach technologicznych wspierających marketing internetowy.
EN

Od października sieć Adkontekst uruchamia program certyfikacji konsultantów oraz partnerów. Program ten został stworzony z myślą o specjalistach marketingu w wyszukiwarkach internetowych, którzy chcą potwierdzić swoje umiejętności tworzenia i zarządzania kampaniami SEM w sieci Adkontekst. Inicjatywa skierowana jest zarówno do osób prywatnych (status Certyfikowanego Konsultanta Adkontekst), jak i firm (status Certyfikowanego Partnera Adkontekst).

Oprócz formalnego potwierdzenia wysokich kwalifikacji w zakresie prowadzenia kampanii w wyszukiwarkach i sieciach kontekstowych, uczestnictwo w programie pozwala uzyskać liczne udogodnienia w zakresie prowadzenia kampanii oraz korzyści wizerunkowe. Certyfikowani partnerzy otrzymują m.in. możliwość rozliczania kampanii w modelu postpaid (po zakończeniu okresu rozliczeniowego lub zakończeniu kampanii).

Uzyskanie certyfikatu pozwala firmom partnerskim wzmocnić wizerunek ekspertów planowania i zarządzania kampaniami w wyszukiwarkach i sieciach kontekstowych. Wraz z certyfikatem otrzymują oni możliwość wykorzystywania logo Konsultanta lub Partnera w swoich materiałach promocyjnych. Jednocześnie sieć Adkontekst zapewnia im promocję na swojej stronie www.

Certyfikat może zdobyć osoba lub firma, która ma podpisaną umowę resellerską z NetSprint.pl. Jednym z podstawowych wymogów jest również zdanie egzaminu testowego z zakresu prowadzenia kampanii SEM w sieci Adkontekst. Zakres tematyczny egzaminu obejmuje zasady prowadzenia i optymalizowania kampanii w wyszukiwarkach internetowych oraz zasady działania sieci Adkontekst.

Więcej informacji na temat programu znajduje się na stronie: www.adkontekst.pl/certyfikacja.

Szczegóły dostępne są również pod adresem e-mail: certyfikacja@adkontekst.pl .

Netsprint S.A.
Budynek Focus wejście „C”
al. Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa
nasze marki: