Netsprint to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowych technologii. Specjalizujemy się w rozwiązaniach technologicznych wspierających marketing internetowy.
EN

Na początku maja silnik wyszukiwawczy NetSprint wdrożony w norweskim systemie Opoint Monitor zaindeksował miliardowy dokument. Rozwiązanie wyszukiwawcze NetSprint obsługuje zatem jedną z największych baz publikacji medialnych w Europie.

Norweska firma Opoint AS istnieje od 1996 roku i dostarcza usługi monitoringu mediów w 11 krajach europejskich. Obecnie firma monitoruje kilkadziesiąt tysięcy serwisów internetowych, publikujących wiadomości w kilkunastu językach. W Norwegii klientami Opoint AS są m.in. największe instytucje publiczne, takie jak Norweski Czerwony Krzyż, Rada Miejska Oslo, czy Uniwersytet Oslo.

Firmy NetSprint i Opoint współpracują od początku 2007 roku. Pierwszym etapem współpracy było udane wprowadzenie w Polsce pod marką Newspoint flagowego produktu norweskiej firmy – Opoint Monitora. Kolejnym krokiem było wykorzystanie przez Opoint AS platformy wyszukiwawczej NetSprint USE począwszy od 2010 roku.

Netsprint S.A.
Budynek Focus wejście „C”
al. Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa
nasze marki: