Netsprint to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowych technologii. Specjalizujemy się w rozwiązaniach technologicznych wspierających marketing internetowy.
EN

WhitePress – wydawca platformy do działań content marketingowych i Netsprint – właściciel sieci content marketingowej ContentStream zintegrowały rozwiązania. Teraz reklamodawcy będą mogli promować artykuły opublikowane poprzez WhitePress w największej sieci content marketingu w Polsce.

Rozwiązania obu firm z obszaru content marketingu wzajemnie się uzupełniają. Funkcjonalność platformy WhitePress umożliwiała do tej pory publikację treści i raportowanie. Teraz, dzięki współpracy z Netsprint, każdy artykuł opublikowany poprzez platformę, a także dowolny artykuł zewnętrzny może być promowany w oparciu o atrakcyjne stawki CPC. Wszystko to jest rozwiązane w sposób wygodny i sprowadza się do uzupełnienia lub weryfikacji kilku pól i potwierdzenia kampanii. Na współpracy zyskają również reklamodawcy ContentStream: w najbliższym czasie firmy wprowadzą rozwiązanie umożliwiające im łatwą publikację artykułów na ponad 1800 portalach i blogach współpracujących z WhitePress.

Dzięki integracji platform cały proces jest zautomatyzowany. Dotyczy to także tworzenia samej kampanii, płatności oraz fakturowania. Już w trakcie trwania kampanii i po jej zakończeniu osoba zlecająca promocje widzi podstawowy raport określający zasięg i skuteczność z podziałem na dni.

Content marketing odgrywa coraz większą rolę zarówno w strategii reklamodawców, jak i wydawców. Naszym celem jest budowa ekosystemu, który wykorzystując potencjał audience targetingu oraz targetowania kontekstowego umożliwia efektywną współpracę obu stron. Cieszymy się, że dzięki nawiązanej współpracy marketerzy będą mogli prowadzić kompleksowe kampanie content marketingowe, zaś współpracujące z nami portale i serwisy zyskają dostęp do ważnego źródła nowych przychodów” – podkreśla Łukasz Ciechanek, Business Development Director ContentStream.

Poszukiwaliśmy rozwiązania, które zapewni artykułom i treściom większy zasięg w oparciu o jasny model rozliczeniowy. Integracja naszych narzędzi sprawia, że zarówno reklamodawcy, jak i wydawcy mogą uruchomić kampanię content marketingową w prosty sposób, za pomocą kilku kliknięć. Użytkownik wybiera artykuł oraz liczbę odsłon, jaką chce uzyskać. Wierzymy, że atrakcyjna stawka CPC oraz wygodny, automatyczny proces przekonają autorów proponowanego przez nas rozwiązania” – komentuje Paweł Strykowski z WhitePress.

ContentStream jest narzędziem, które umożliwia promocję artykułów i innych treści takich jak poradniki, informatory, wpisy z blogów, szczegółowe opisy produktów, infografiki i filmy. Umożliwia w sposób efektywny i angażujący dotarcie do nowych użytkowników dzięki promocji opartej na dostarczeniu wartości grupie docelowej. Sieć umożliwia kontekstowo-behawioralne wyświetlanie linków do najbardziej interesujących artykułów. Zasięg ContentStream to ponad 15 000 000 internautów. Linki wyświetlane są na ponad 1000 polskich serwisach internetowych, w tym na serwisach Grupy WP, Grupy Infor, Grupy Polskapresse i Media Regionalne, Grupy Gremi, czy WM.pl.

WhitePress to platforma pośrednicząca pomiędzy wydawcami i reklamodawcami. Umożliwia szybkie i sprawne publikowanie treści eksperckich i płatnych. Cała komunikacja pomiędzy stronami jest zautomatyzowana i wygodna. Do września 2014 roku firma opublikowała ponad 6000 artykułów, a popularność platformy stale rośnie. WhitePress współpracuje z ponad 1800 portalami i blogami – rozpoczynając od małych wydawców, a kończąc na tych najważniejszych w Polsce. Z usług firmy korzysta już kilkaset firm.

Netsprint S.A.
Budynek Focus wejście „C”
al. Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa
nasze marki: