Netsprint to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowych technologii. Specjalizujemy się w rozwiązaniach technologicznych wspierających marketing internetowy.
EN

OnetIntext jest dostępny w kilkudziesięciu, wybranych serwisach portalu. Udostępnione formy reklamowe to reklama tekstowa, forma w postaci tekstu wzbogaconego o element graficzny oraz wyłącznie element graficzny. Rozwinięcie formy reklamy kontekstowej to efekt współpracy z firmą NetSprint, która dostarcza system nsContext, pozwalający zarządzać kontekstową emisją reklam. W trakcie emisji system nsContext analizuje treść artykułu na Onecie i dobiera do niego reklamy. Reklamy kontekstowe emitowane są po najechaniu przez użytkownika kursorem na słowo wyróżnione w artykule.

- Wykorzystując OnetIntext reklamodawcy będą mogli umieścić swój komunikat kontekstowo na tych stronach, gdzie może on przyciągnąć największą uwagę. Co ważne, komunikat ten będzie mógł być prezentowany w formie graficznej a reklamodawca zapłaci za jego emisję w sytuacji, gdy użytkownik świadomie obejrzy reklamę (czyli w modelu CPV - Cost per View). OnetIntext będzie stanowił zatem połączenie wybranych form reklamy CPM z określonymi słowami kluczowymi – mówi Rafał Marek, szef projektu w Onet.pl.

- Rozpoczęcie współpracy z Onetem jest jednym z ważniejszych wydarzeń w historii NetSprint. Bardzo nas cieszy fakt, że udało nam się wypracować wspólnie model współpracy wzmacniający pozycję obu firm na rynku reklamy kontekstowej. Wierzymy, że nasza technologia oraz nasze doświadczenia zarówno z polskiego, jak i zagranicznych rynków, przyczynią się do osiągnięcia bardzo satysfakcjonujących wyników zarówno przez Onet, jak i reklamodawców – komentuje Artur Banach, prezes zarządu NetSprint.pl.

Netsprint S.A.
Budynek Focus wejście „C”
al. Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa
nasze marki: