Netsprint to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowych technologii. Specjalizujemy się w rozwiązaniach technologicznych wspierających marketing internetowy.
EN

Z początkiem 2017 roku Grupa Netsprint wprowadza nową strukturę pionu sprzedaży. Obejmuje ona wyodrębnienie działów odpowiedzialnych za realizację budżetów w poszczególnych obszarach działalności Grupy: performance, content marketing, big data, email marketing, mobile, strategy sales i campaign management.

W związku ze zmianami strategii sprzedaży do Grupy Netsprint dołączyli Jarosław Łuczka (wcześniej Tradedoubler) na stanowisko dyrektora sprzedaży performance i Dorota Łoboda-Kąkowicz (wcześniej Mindshare) na stanowisko dyrektora ds. strategii. Nowi dyrektorzy będą podlegać Przemysławowi Bartkowiakowi, który od czerwca 2016 jako członek zarządu odpowiada za przychody w całej Grupie Netsprint.

- Jarek i Dorota ze swoim wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu strategii i zarządzaniu sprzedażą kampanii reklamowych istotnie wzmocnią kompetencje zespołu sprzedaży - mówi Przemysław Bartkowiak, Chief Revenue Officer w Grupie Netsprint. - Nasza platforma reklamowa oparta o dane, którą budujemy w ramach Grupy Netsprint, już w 1. kwartale 2017 wzbogaci się o nowe rozwiązania odpowiadające oczekiwaniom klientów i rynku. Wydzielenie w ramach pionu sprzedaży zespołów performance i strategy oraz koncentracja na wykorzystaniu w kampaniach danych o użytkownikach pozwoli dostarczać domom mediowym i marketerom jeszcze lepszych rozwiązań w 2017 roku.

Jarosław Łuczka

Jarosław Łuczka będzie zarządzał wydzielonym działem performance i pokieruje dwoma zespołami: sprzedaży bezpośredniej oraz agencyjnej, w których pracuje łącznie 20 osób. Łuczka będzie odpowiadał za sprzedaż produktów i rozwiązań reklamowych Netsprinta: Adkontekst, ContentStream, sprzedaż reklam w modelu programmatic oraz dla sektora e-commerce.

Jarosław Łuczka przez ostatnie 3 lata pracował w firmie specjalizującej się w marketingu efektywnościowym – Tradedoubler, gdzie jako Head of Sales był odpowiedzialny za sprzedaż zarówno rozwiązań performance marketingowych, jak i produktów technologicznych spółki. W branży mediowej pracuje od końca lat 90. Zaczynał jako TV media buyer w domu mediowym Optimedia Poland, następnie przez wiele lat był Client Service Managerem w spółce Broker FM, później dyrektorem Działu Obsługi Klienta w Polskapresse oraz Agency Group Head w Agorze.

- Netsprint to jedna z najważniejszych spółek na rynku digital. Jest innowacyjna i bardzo dynamicznie się rozwija. Jak mało który podmiot potrafi dopasować ofertę do szybko zmieniającej się technologii i potrzeb reklamodawców. Jestem dumny, że zostałem zaproszony do tego przedsięwzięcia - mówi Jarosław Łuczka. - Do Netsprinta chciałbym wnieść wiedzę, doświadczenie z kanałów online i offline oraz kompetencje w zakresie pracy z ludźmi i nad projektami.

Jarosław Łuczka jest absolwentem socjologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie i podyplomowych studiów Harvard Business School – Kanadyjski Instytut Zarządzania. Tata trzech córek.

Dorota Łoboda-Kąkowicz

Dorota Łoboda-Kąkowicz będzie zarządzać zespołem strategii, odpowiadającym za kompleksowe kampanie digital dla największych klientów obsługiwanych przez domy mediowe i bezpośrednio przez Grupę Netsprint. Posiada wieloletnie doświadczenie w planowaniu, koordynacji, realizacji i optymalizacji kampanii SEM, SEO i social media, z wykorzystaniem narzędzi Google’a, Facebooka i Netsprinta.

Od 2013 roku Łoboda-Kąkowicz pracowała w domu mediowym Mindshare na stanowisku SEM&Social Media Strategist, m.in. dla takich klientów jak Ford, Volvo, Mazda, Unilever, Maspex, mBank, BP, Castrol, UIP, Discovery Channels, Lufthansa, Qatar Airways, Motorola, Virgin Mobile, Nike, Garmin, Chanel, gdzie koordynowała prace zespołów egzekucyjnych, planerskich oraz analitycznych. Wcześniej (od 2010) roku pracowała także w Group M koordynując, realizując i optymalizując kampanie SEO i SEM m.in. dla marek: Procter&Gamble, Danone, Fox International Pictures i Skoda.

“Zdecydowałam się na zmianę zawodową w momencie, kiedy rynek marketingu digital idzie dynamicznie naprzód; pojawiają się rozwiązania technologiczne, które zmieniają naszą rzeczywistość. Grupa Netsprint zdecydowanie chce się wpisać w tę przemianę i być jednym z jej liderów na polskim i europejskim rynku. Bardzo mi zależy, aby być częścią tej nowej, ciekawej rzeczywistości” - komentuje Dorota Łoboda-Kąkowicz.

Dorota Łoboda-Kąkowicz jest pasjonatką sportu - w zimie trenuje narciarstwo i snowboard, a w lecie tenis. Jest mamą dwuletniego syna.

Na stanowiskach dyrektorów sprzedaży w pozostałych obszarach działalności Grupy Netsprint pozostają: Magdalena Walczuk (Head of Email Marketing Team/EMail Network), Dariusz Werelich (Head of Mobile/Adrino), Mariola Pałczyńska (Head of Campaign Management) oraz managerowie obszaru audience Martyna Matuszewska (Head of Netsprint Audience, odpowiedzialna za sprzedaż danych do agencji i domów mediowych) i Leszek Kobyliński (Head of Big Data Solutions). Wkrótce pojawi się również nowy dyrektor odpowiedzialny za sprzedaż rozwiązań z obszaru content marketing.

Netsprint S.A.
Budynek Focus wejście „C”
al. Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa
nasze marki: